EMPs® - Spločenstvo-EMPERORs®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buducnost fora a aliancie ++

3 posters

Goto down

Buducnost fora a aliancie ++ Empty Buducnost fora a aliancie ++

Odoslať  Tysinni Mohn Pi február 01, 2008 8:16 pm

Mam par pripomienok.
1. Bolo avizovane zrusenie fora, resp. prechod "ku konkurencii". Tomu nerozumiem. Kto je tato konkurencia, kedy a preco sa zmena uskutocni a kto ju ma na zodpovednost?
2. Toto forum je v sucasnosti mrtve. Znacna cast hracov tu nema zalozene konta, resp. nikdy neprispela. Komunikacia medzi clenmi je absolutne nulova - jedina sanca ako komunikovat su sukromne spravy na traviane. Navrhujem preto ako riesenie okamzite zrusenie tohto fora a docasne pouzivanie klasickeho fora, ktore je sucastou travianu.
3. Uz vyse tyzdna sa hladaju adepti, ktori maju zaplnit funkcie vo vedeni aliancie. Chcem vediet, aka je situacia. Stale nevidim, zeby bol niekto do funkcie dosadeny. Mozno je to preto, ze nie je jasne, co ta ktora funkcia znamena a o com jej nositel bude rozhodovat. Snad by bolo praktickejsie a efektivnejsie, keby sa vytvorilo uzke vedenie, ktore by aliancnu politiku vytvaralo spolocne a so zbytkom aliancie diskutovali iba najdolezitejsie veci. Nepotrebujeme nic viac ako ziskavat novych clenov a budovat si vztahy s alianciami, ktore pokladame za moznu hrozbu alebo spojencov . A to zavisi prave od spolocnych jednani.
Prosim o odpovede.
Tysinni Mohn
Tysinni Mohn

Počet príspevkov : 7
Age : 40
Registration date : 24.01.2008

Návrat hore Goto down

Buducnost fora a aliancie ++ Empty Re: Buducnost fora a aliancie ++

Odoslať  Iky Pi február 01, 2008 10:07 pm

S tím nemuzu nez souhlasit...Zakladem fungujici aliance je efektivni komunikace mezi cleny,kvalitni forum a zkusene vedeni...O pevne jadro vedeni snad strach nemam, oba mi prijdou z nasi komunikace dostatecne kvalitni,ale dva hraci je malo a zpusob jakym se pribiraji dalsi skrz verejne pristupne forum formou ne moc vhodne zvolenych a popsanych topicu, mi prijde dost prapodivny Question Samozrejme nechci schazovat nici praci,vim co to obnasi to vsechno spravovat a ze to byva dost nevdecne povolani,ale aby ali k necemu byla musi byt ty tri vyse zminene bodiky splneny. Takze s Tysinni Mohn souhlasim a pripojuji se k jeho otazce Wink

Iky

Počet príspevkov : 3
Age : 37
Registration date : 31.01.2008

Návrat hore Goto down

Buducnost fora a aliancie ++ Empty Re: Buducnost fora a aliancie ++

Odoslať  Admin Pi február 01, 2008 11:06 pm

Ja som forum vytvoril ale kedze nie je jasne ako ma byt struktura fora tak neviem to doprogramovat s casti je to aj moja chyba ale ja neviem ako dalej ja nie som ten hlavny ktore rozhoduje.. forum sa ma zrusit nakolko sa mame spojit z WINTERS a oni maju dodat forum mi neviem ci to je spravny tah ale nevadi neviem naco sa s nimi vlastne zôlucujeme ved nie su na tom az tak dobre ale aj to mi je jedno len zo skusenosti viem ze vzdi to prinesie zaporov viac ako kladov ale tomu sa asi nevyhneme lebo vedenie rozhodlo ....

s tim vedenim mate pravdu vzdy boli otazky kto chce to a kto hento ale na druhej strane nikdy nepadla informacia dobre na zaklade ziadosti ten roby to a ten hento... asi by to mal volakto vo vedeni ozivit mala by tam prist nova krv

Admin
Admin

Počet príspevkov : 17
Age : 42
Registration date : 22.01.2008

https://emps.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Buducnost fora a aliancie ++ Empty Re: Buducnost fora a aliancie ++

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.